مهندسی علوم صنایع چوب و کاغذ

××وبلاگ تخصصی مهندسی علوم و صنایع چوب و کاغذ **

گزارشی کوتاه از نمايشگاه صنايع چوب اصفهان
ساعت ٤:٢٢ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸٥ 

آخرین نمایشگاه از دسته نمایشگاه های صنایع چوب و کاغذ ایران در سال جاری با شرکت چند شرکت در محل نمایشگاه های اصفهان در فاصله ۲ تا ۵ اسفند برگزار شد و رو به پایان است.

این نمایشگاه که بیبشتر به صنایع مربوط به مبلمان مربوط می بود در فضایی مناسب برگزار شد به نظر حقیر این نمایشگاه هم مثل نمایشگاه های دیگر دیگر صنایع چوب در چند وقتی که من در جستجوی این نمایشگاه ها بودم نمایشگاه مبلامن بوده تا صنایع چوب و در این میان علوم کاغذ چه مظلوم می نماید .

به هر حال نمایشگاه از چند بخش از جمله بخش ماشین آلات صنایع چوب و بخش مبلمان و تا حدی مواد اولیه تشکیل و طی این سه روز توسط غرفه داران  به بازدید کنندگان که هم از عوام مردم و هم اهل فن( تولید کنندگان کوچک منطقه ای )و دانشجویان بودند به معرفی محصولات خود می پرداختند .

اما نمایشگاه و جو حاکم بر آن نشان می داد که این نمایشگاه  هم جای کار بیشتری دارد و هم مورد استقبال خوب بازدید کنندگان( از جمله دانش آموزان )که از فضای نمایشگاهی مناسب و تخصصی هم در ضمینه تولید و هم قطعات و ابزار  در منطقه رنج می برند و به دلایل مختلف از جمله دوری مسافت و عدم آشنایی و مشغله کاری و... نمی توانند به شهرها ی دیگر از جمله تهران  سفر کنند مناسب می نمود.


کلمات کلیدی: