مهندسی علوم صنایع چوب و کاغذ

××وبلاگ تخصصی مهندسی علوم و صنایع چوب و کاغذ **

بریده جراید:وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: واردات کاغذ به کشور رونق می گیرد
ساعت ۱۱:۱۸ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٦ شهریور ۱۳٩۱ 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از حمایت این وزارتخانه از واردات کاغذ به کشور خبر داد و گفت: با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت واردات کاغذ رونق می گیرد.
    به گزارش خبرنگار مهر سیدمحمد حسینی ظهر دیروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران کرمانی نوید حل مشکلات مطبوعات را داد و گفت: با تعاملی که با وزارت صنعت، معدن و تجارت صورت گرفته، از واردات کاغذ به کشور حمایت می شود.
    وی همچنین صداقت، امانت داری، دلسوز و متعهد بودن را از ویژگیهای خبرنگاران دانست و اظهار داشت: مدیران ما باید سعه صدر داشته و انتقاداتی که در رسانه ها از عملکرد آنها می شود را تحمل و برای رفع نقاط ضعف خود تلاش کنند.
    حسینی با بیان اینکه خبرنگاری جزء مشاغل سخت محسوب می شود، افزود: این افراد تنها به دلیل تعهدی که به ملت و نظام دارند به این شغل روی آورده اند و مدیران باید بدانند که خبرنگاران و اهالی رسانه در کنار آنهاهستند نه روبروی آنها.
    وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به جنگ نرم و تهاجم همه جانبه دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی ایران نیز اشاره کرد و بیان داشت: در حال حاضر همه قدرتهای جهانی علیه ما بسیج شده و هدفشان ضربه زدن به اراده محکم این ملت است.
    وی همچنین اظهار داشت: باید ضعفها و مشکلات عنوان شود اما خبرنگاران باید از سیاه نمایی نیز بپرهیزند و طوری عمل نکنند که دیگران گمان ببرند در کشور هیچ کاری انجام نمی شود.
    براساس این گزارش، مراسم تجلیل از خبرنگاران کرمانی سرانجام و پس از 18 روز تاخیر با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
    
    
    
 روزنامه کیهان، شماره 20290 به تاریخ 5/6/91، صفحه 13 (اخبار ورزشی - اخبار کشور)


 


کلمات کلیدی: بریده جراید ، کاغذ