مهندسی علوم صنایع چوب و کاغذ

××وبلاگ تخصصی مهندسی علوم و صنایع چوب و کاغذ **

هفدهمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل و اداری
ساعت ۱۱:۱٠ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱٤ آذر ۱۳۸٦ 

HOFEX & MEDEX 2007

مشخصات پروفايل نمايشگاه 

هفدهمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل و اداری, دکوراسیون و معماری داخلی, ماشین آلات و یراق آلات و تجهیزات تولید

عنوان نمايشگاه

محل دائمي نمايشگاههاي بين المللي تهران

محل برگزاري

8و9 - 10و11 - 12و13- 18و 19-14و15 سری 25-  سری 26 و سالن 27

 شماره سالنها

15 الی 18 آذرماه 1386

تاريخ برگزاري

10 صبح الی 17 بعدازظهر

ساعت بازديد

اتحادیه صادرکنندگان مبلمان منزل و اداری

برگزار كننده

86/09/15 ساعت 10 صبح

مراسم افتتاح

 پنجشنبه - جمعه - شنبه - یکشنبه

ايام نمايشگاه

- مبلمان منزل و اداری

- دکوراسیون و معماری داخلی

- ماشین آلات و یراق آلات

- تجهیزات تولید

کالاهای قابل ارائه

خبرگزاري جمهوري اسلامي

نايب رييس اتحاديه صادركنندگان مبلمان منزل و اداري گفت: حضور كشورهاي مختلف در هفدهمين نمايشگاه بين‌المللي مبلمان در ايران ، نشانگر عدم تاثير فشارهاي اقتصادي بر ايران و همچنين صنعت مبلمان كشور است.

به گزارش خبرنگار ايرنا ، "حسين كاشاني" روز يكشنبه استقبال از هفدهمين نمايشگاه بين‌المللي مبلمان اداري را چشمگير توصيف كرد و افزود : تاكنون كشورهاي آلمان، تركيه، مالزي، اتريش، ايتاليا، اسپانيا، چين، فرانسه، كانادا،سوريه، امارات متحده عربي و هلند براي حضور در اين نمايشگاه اعلام آمادگي كرده‌اند.

هفدهمين نمايشگاه بين‌المللي مبلمان ، دكوراسيون و معماري داخلي و هفتمين نمايشگاه ماشين آلات ، يراق آلات و تجهيزات توليد به طور همزمان از  ۱۵آذر ماه  ۸۶به مدت چهار روز در محل دايمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرنگار ايرنا ، اين نمايشگاه قرار است در فضايي به وسعت ۶۴ هزار مترمربع و با حضور  ۵۰۰شركت داخلي و خارجي برگزار شود .

نايب رييس اتحاديه صادركنندگان مبلمان منزل و اداري از نمايشگاه امسال به عنوان نمايشگاهي بي‌سابقه در طول  ۱۰سال گذشته نام برد و گفت : نوآوري ، خلاقيت و كيفيت از جمله امتيازهاي نمايشگاه امسال نسبت به سال گذشته است.

وي با بيان اينكه صنعت مبلمان از توانمندي بالايي براي همكاري‌هاي بين- المللي برخوردار است، افزود: برغم اين وضعيت ، اما صادرات محدودي در اين بخش تاكنون صورت گرفته است .

اين مقام مسئول با اشاره به اينكه صنعت مبلمان توانايي پاسخگويي به نيازهاي داخلي را دارد، افزود:بتدريج هدف‌هاي صادراتي براي اين صنعت مطرح شده است كه با توجه به هدفمند كردن توليد و بهسازي صنايع چوب ،اميد مي‌رود تا در آينده نزديك سهم خوبي را در بازار جهاني كسب كنيم.

كاشاني سپس از استقرار  ۳۵ايستگاه دريافت اطلاعات از بازديدكنندگان در نمايشگاه خبر داد و گفت: اين ايستگاه‌هاي اطلاعات ، پيشنهادهاي بازديد كنندگان را دريافت و در اختيار مشاركت‌كنندگان قرار مي‌دهند.

وي تصريح كرد، سالن‌هاي اختصاص يافته به بخش‌هاي مختلف Hofex ، Medex (مبلمان خانگي ، اداري و دكوراسيون ) به منظور كمك به توليدكنندگان جهت آشنايي با ماشين آلات روز دنيا( در بخش ماشين آلات خارجي) فضاهايي با تخفيف -هاي ويژه در نظر گرفته شده است.

كاشاني در پايان افزود: سالن‌هاي  ۴۰و  ۴۱به ماشين آلات و سالن  ۴۴در دو طبقه به مواد اوليه و يراق آلات اختصاص مي‌يابد. 

 

 


کلمات کلیدی: