مهندسی علوم صنایع چوب و کاغذ

××وبلاگ تخصصی مهندسی علوم و صنایع چوب و کاغذ **

اولین کنفرانس معماری داخلی و دکوراسیون
ساعت ٥:۱٩ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٧ اردیبهشت ۱۳۸٧ 

 


به نام خدا

اهداف

کنفرانس معماری داخلی و دکوراسیون جهت دستیابی به اهداف ذیل برگزار شده و در صورت برآورده شدن انتظارات برگزارکنندگان و دستیابی به اهداف در نظر گرفته شده می توان به آینده ای روشن در معماری داخلی و دکوراسیون امیدوار بود.  

·       تولید علم و حرکت در راستای ایجاد جنبش نرم افزاری در زمینه معماری داخلی و دکوراسیون.

·       ارتقاء سطح علمی، تخصصی و فنی معماری داخلی و دکوراسیون در کشور.

·       معرفی کشور به عنوان قطب علمی معماری داخلی و دکوراسیون در منطقه.

·       بازنگری فرهنگ و هنر ایرانی و ایجاد تعامل مطلوب آن با معماری داخلی و دکوراسیون.

·       ترویج فرهنگ کاربرد معماری داخلی و دکوراسیون در کشور با توجه به ارزشهای فرهنگی و ایرانی اسلامی.

·       بررسی راه کارهای مناسب در معماری داخلی و دکوراسیون جهت دستیابی به رفاه عمومی.

·       آموزش نیروهای متخصص در معماری داخلی و دکوراسیون و ایجاد فرهنگ آموزش در این زمینه.

·       ایجاد تعامل صحیح و مطلوب ما بین متخصصان و صنعت.

·       آشنایی با علوم و فناوری روز جهان.

·       ایجاد تعامل صحیح و مطلوب ما بین جامعه طراحان تجربی و طراحان تخصصی و نیروهای آموزش دیده.

·       پرورش ایده های نو در زمینه تولید محصولات جدید در زمینهمعماری داخلی و دکوراسیون و تجاری سازی آنها.

·       ایجاد بانک اطلاعاتی متخصصان و صنایع در زمینه معماری داخلی و دکوراسیون.

لازم به ذکر است که تحقق اهداف فوق در سایه برگزاری سلسله همایش های معماری داخلی و دکوراسیون و استمرار در آموزش نیروهای متخصص میسر خواهد شد.

ضرورت برگزاری

بدون شک توسعه دانش سازمان‌ها، گامی ارزنده و حیاتی به منظور توسعه توانمندی آنها برای حضور موفق در عرصه بازارهای رقابتی بوده و کنفرانس‌ها و سمینارهای تخصصی به عنوان فرصتی مناسب برای هم اندیشی مدیران صنایع و جامعه دانشگاهی و ایجاد شبکه‌ای گسترده و توانمند از کارشناسان و متخصصان حوزه‌های مرتبط، از جمله مؤثرترین شیوه‌های دستیابی به این مهم می‌باشند.

با توجه به انجام مطالعات اولیه از سوی دپارتمان همایش ها و کنفرانس های شرکت مدیران هم اندیش فراخیز، این تیم با بررسی خلا های موجود در زمینه معماری داخلی و دکوراسیون، راه کار مناسب را در برگزاری اولین کنفرانس در این شاخه یافت.

با توجه به مطالب عنوان شده می توان چنین نتیجه گرفت که صنعت و علم معماری داخلی و دکوراسیون  از جایگاه ویژه ای در جهان برخودار بوده و می توان با ایجاد زمینه مناسب و فراهم نمودن مقدمات لازم همچون تولید علم و استمرار در امر پرورش نیروهای متخصص در زمینه معماری و طراحی داخلی نیاز کشور را از واردات مرتفع کرده و در نهایت زمینه مناسب را در جهت صادرات محصولات ایرانی فراهم نمود.

این امر می تواند در سایه برگزاری کنفرانس ها، نشست های اقتصادی و ایجاد تعاملات جدید در بین صنایع، شرکت ها و سایر نهادهای فعال در این زمینه که به بررسی راه کار های مناسب برای دستیابی به اهداف  مشترک شکل می گیرد، تحقق یابد. 

مخاطبان

·         کارشناسان و متخصصان مرتبط کلیه واحدهای صنعتی و دانشگاهی.

·         دانشجویان رشته‌های مهندسی معماری, مهندسی طراحی صنعتی، گرافیک، فرش، نقاشی، مجسمه سازی، چوب و صنایع چوبی، پارچه.

·         انجمن‌های علمی- تخصصی مرتبط.

·         کارآفرینان و سرمایه‌گذاران

برگزاری کارگاه های تخصصی

کارگاه تاثیر رنگ در معماری داخلی و کارگاه اصول چیدمان صحیح همزمان با کنفرانس، در محل مجتمع پتروشیمی توسط مهندس بهناز خیابانی برگزار می شود. نحوه ثبت نام و برنامه برگزاری کارگاه ها بزودی اعلام می شود.

برنامه کارگاه ها به نحوی تنظیم گشته است که کمترین همپوشانی را با برنامه کنفرانس داشته باشد

راهنمای ثبت نام در  اولین کنفرانس معماری داخلی و دکوراسیون 

 

1- ابتدا باید فرم ثبت نام موجود در وب سایت را کامل نمایید.جهت ورود به صفحه فرم ثبت نام، بر روی لینک (برای شروع ثبت نام اینجا کلیک کنید) در پایین همین صفحه کلیک کنید. پس از تکمیل فرم ثبت نام، نامه الکترونیکی دبیرخانه کنفرانس به آدرس پست الکترونیک شما ارسال می شود. در این مرحله بهتر است آدرس پست الکترونیک شما از پرتال Yahoo (برای مثال Someone@yahoo.com) باشد. در نامه ارسالی، لینک مربوط به تکمیل ثبت نام شما در وب سایت وجود دارد. با کلیک بر روی این لینک، شما عضو وب سایت کنفرانس خواهید بود. پس از کلیک بر روی لینک مربوطه شما بار دیگر وارد وب سایت کنفرانس می شوید. با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور، گزینه تکمیل ثبت نام در منوی صفحه شخصی شما فعال می شود.

2- اگر تمایل دارید که اسکان از سوی کنفرانس برای شما تامین گردد، در صفحه اصلی نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نموده تا وارد صفحه شخصی خود شوید. در این صفحه بر روی گزینه اسکان که در صفحه شخصی شما فعال شده است کلیک کنید تا وارد صفحه اسکان شوید. با کلیک بر روی گزینه اسکان در این صفحه درخواست شما ثبت می شود. لازم به ذکر است که خدمات اسکان کنفرانس محدود بوده و تنها برای دانشجویان و اساتید گرامی مهیا گشته است. سایر عزیزان با تماس با دبیرخانه می توانند از خدمات رزرواسیون و امکان اقامت بهرمند گردند.

3- واریز مبلغ ثبت نام به شماره حساب 15/1349430 جاری جام بانک ملت شعبه آزادی تبریز (کد شعبه 2/1353) به نام شرکت مدیران هم اندیش فراخیز.

مبلغ ثبت نام در کنفرانس برای شرکت کنندگان 500.000 ریال می باشد.

 

هزینه ثبت نام شامل تمام خدمات مربوط به برگزاری همچون حضور در سخنرانی ها، جلسات ارتباط با صنعت، پذیرایی و ناهار (دو وعده) خواهد بود.

جهت حمایت از اقشار فرهنگی، نخبگان و دانشگاهیان، تخفیفات ویژه و همچنین امکان اقامت در نظر گرفته شده است.

جدول هزینه ها

15/1/1387 لغایت 5/2/1387

ثبت نام با تاخیر تا 20 اردیبهشت ماه 1387

کنفرانس

اسکان*

کنفرانس

اسکان*

متخصصان و صاحبان صنایع

500.000

**-----

700.000

----

اساتید دانشگاه

300.000

400.000

400.000

500.000

دانشجویان

200.000

300.000

300.000

400.000

مبالغ فوق به ریال می باشد.

*هزینه اسکان شامل اقامت در هتل 4 ستاره پتروشیمی تبریز، صبحانه و شام در روزهای برگزاری کنفرانس خواهد بود.

هزینه ثبت نام در کنفرانس به صورت مجزا از هزینه اسکان می باشد. در صورتی که مایل به اقامت در هتل پتروشیمی می باشید هزینه اسکان را همراه با هزینه ثبت نام در کنفرانس به صورت یکجا پرداخت نمائید.

(آغاز اسکان کنفرانس از ساعت 6 صبح روز چهارشنبه 25 اردیبهشت ماه و پایان اقامت در هتل ساعت 14:00 روز پنج شنبه 26 اردیبهشت ماه خواهد بود.)

**متخصصان و صاحبان صنایع جهت رزرواسیون و خدمات اقامت می توانند با دبیرخانه کنفرانس تماس حاصل نمایند.

4- پس از واریز مبلغ ثبت نام، شرکت کنندگان می باید به وب سایت کنفرانس مراجعه نموده و با وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور خود، وارد صفحه شخصی خود شوند. در این صفحه گزینه فیش ثبت نام را انتخاب نموده و وارد فرم ثبت نام نهایی می شوند. پس از تکمیل فرم ثبت نام نهایی، کمیته دبیرخانه و ثبت نام اطلاعات شما را کنترل و طی 24 ساعت نتیجه را می توانید بر روی صفحه شخصی خود مشاهده نمایید. در این صفحه شما امکان مشاهده تایید مراحل ثبت نام و همچنین ویرایش اطلاعات خود را خواهید داشت.

در صورت عدم مشاهده تایید ثبت نام پس از واریز فیش بانکی و ثبت آن در صفحه فیش بانکی، تا 48 ساعت، با دبیرخانه تماس حاصل نمایید.

*در صورت بروز هرگونه اشکال در روند ثبت نام با دبیرخانه کنفرانس تماس حاصل نمایید.

 

شماره های تماس: 3365961-0411

3357387-0411

آذربایجان شرقی

استان آذربایجان شرقی به لحاظ طبیعی و تاریخی ازمناطق پررونق و با اهمیت ایران بوده و همواره از نظر سیاسی, فرهنگی و اقتصادی نقش موثر و ارزشمندی را درایران ایفا کرده است. شرایط آب و هوایی و فراوانی آب؛ آذربایجان شرقی را به منطقه ای مناسب و مستعد برای کشاورزی و زراعت تبدیل کرده و روحیه خستگی ناپذیر و پرتلاش مردم؛ صنعت وبازرگانی این خطه را رونق داده است. وضعیت خاص زمین شناسی و توپوگرافی منطقه؛ باعث به وجود آمدن کوهستان های آتشفشانی سهند و سبلان، غارها، دره ها، دشت ها و گردنه های متعدد شده که هر یک با چشم اندازهای زیبا و ارتفاعاتی چون کیامکی و بزغوش جاذب دوست داران و علاقه مندان طبیعت است. سابقه کهن فرهنگی و تاریخی استان آذربایجان شرقی؛ سبب به وجود آمدن آثار تاریخی از باستان تا معاصر در تمام دسته بندی های تاریخی, معماری, فرهنگی و اجتماعی شده و درمجموع این منطقه را به یکی از دیدنی ترین استان های ایران تبدیل نموده است. آذربایجان شرقی در زمینه های بازرگانی, کشاورزی, صنعتی و دام داری از رونق بالایی برخوردار بوده و از نظر جاذبه های اجتماعی چون: جلوه های زندگی عشایری, جشن ها و آیین های محلی, غذاها و آداب و رسوم سنتی, جاذبه های فرهنگی چون: موسیقی خاص و منحصر به فرد, صنایع دستی هنرمندانه و کم نظیر و لباس های محلی بسیار زیبا, دیدنی و جذاب است. شهر تبریز که یکی از مهم ترین و با اهمیت ترین شهرهای ایران در همه زمینه هاست, به عنوان مرکز این استان؛ اهمیت آن را چندین برابر نموده و جاذبه های گردشگری زیادی را در خود جای داده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت www.istta.ir مراجعه نمایید.

تبریز

تبریز یکی از قدیمی ترین مناطق ایران و مهم ترین منطقه ی استان آذربایجان شرقی است. مجموعه ی آثار تاریخی و نشانه های باستان شناختی که از محل های مختلف این شهرستان در نتیجه ی حفاری های متعدد به دست آمده؛ دلالت بر دیرینه گی و قدمت تاریخی این منطقه دارد. مردم تبریز به تدین، دلاوری، ‌آزادی خواهی و بیش از همه به صراحت بیان در عین برخورداری از روحی مهربان شهره اند. تبریز؛ مامن عرفا و شعرا، خاستگاه فضل و هنر و سرزمین اولین هاست. اولین مدرسه، اولین چاپ خانه، اولین تئاتر، اولین نشریه، و… در این منطقه وجود داشته است. کشاورزی این شهرستان به واسطه شرایط طبیعی مساعد چون: خاک خوب و حاصل خیز، رود دایمی، آب های زیرزمینی، باران مناسب و آب و هوای معتدل پیشرفت خوبی دارد و از رونق قابل توجهی برخوردار است. تبریز یکی از قطب های صنعتی کشور نیز به شمار می آید و کارخانه های مهمی را در خود جای داده است. شهرستان تبریز از جمله مناطق مهم ایران است که به لحاظ گردشگری نیز دارای جاذبه های متعددی است. مارکوپولو شهر تبریز را معتبرترین و شریف ترین شهرها می داند. کوهستان ها، دشت ها و دره ها ازجمله ارتفاعات سهند، دره ی لیقوان و دشت تبریز به همراه دریاچه ها و تالاب های متعدد و آثار معماری و تاریخی کم نظیر سبب شده این منطقه از هر نظر دارای اهمیت باشد. بنای باشکوه مسجدکبود که یکی از شاهکارهای معماری مساجد است، عمارت ائل گلی، خانه مشروطیت وکاخ شهرداری، به همراه تعداد زیادی مدرسه های تاریخی، بازارهای قدیمی، پل ها و آرامگاه های مشاهیر از مهم ترین جاذبه های معماری و تاریخی شهرستان تبریز به شمار آیند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، دریافت نقشه تبریز و ... به وب سایت www.tabrizinfo.com مراجعه نمایید.

مجتمع رفاهی پتروشیمی تبریز

هتل پتروشیمی تبریز در بهترین نقطه آب و هوایی شهر تبریز و در بلوار استاد شهریار(خیابان چایکنار) جنب پارک باغلارباغی و با امکانات دسترسی آسان به مناطق اصلی شهرو مراکز تجاری و فرودگاه ایستگاه قطار و اتوبوس در زمینی به مساحت 70 هزار متر مربع و در فضای سبزی به مساحت 30 هزار متر مربع واقع شده است.

مجتمع رفاهی پتروشیمی تبریز در زمینی به مساحت تقریبی 70000 متر مربع بنا شده است که قریب به 3000 متر مربع آن را فضای سبز تشکیل داده است . این مجتمع در بهترین ناحیه از نظر آب و هوایی شهر تبریز با امکانات دسترسی آسان به مناطق اصلی شهر و فرودگاه قرار دارد . ساختمان مجتمع در 6 طبقه با فضایی دلپذیر و کریدورهایی تو در تو با معماری نو طراحی و اجرا شده است و دارای امکانات اقامتی - ورزشی - تفریحی - فرهنگی و آموزشی جهت استفاده هم میهنان عزیز و میهمانان خارجی می باشد.

تلفن 04113335840-43
0411 3335849

تلفکس 0411 3335756

 

وبلاگ وبلاگ مهندسی علوم چوب و کاغذ (دانشگاه تهران) در زمینه اطلاع رسانی اقدام نموده و مسئولیتی در قبال این کنفرانس و مسائل مریوط به آن ندارد

 برای اطلاعات بیشتر به آدرس سایت کنفرانس مراجعه کنید

 

http://www.cidd2008.com


کلمات کلیدی: