مهندسی علوم صنایع چوب و کاغذ

××وبلاگ تخصصی مهندسی علوم و صنایع چوب و کاغذ **

مراسم معارفه رئیس دانشکده منابع طبیعی برگزار شد
ساعت ٧:٤٩ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٦ شهریور ۱۳۸٧ 

 

 

تصاویر مربوط به خبر

مراسم معارفه دکتر علی سلاجقه به عنوان رئیس دانشکده منابع طبیعی و تقدیر از زحمات دکتر علی نقی کریمی 24 تیرماه با حضور معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تهران، رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، اعضای هیات علمی، دانشجویان و کارمندان و جمعی از مسئولان سازمان جنگل‌ها و سازمان حفاظت محیط زیست در تالار اجتماعات امام خمینی (ره) دانشکده منابع طبیعی ( البته عکس های مخابره شده توسط سایت خبر دانشگاه مربوط به تالار شهید مطهری است )برگزار شد. دراین مراسم دکتر کریمی گزارشی از فعالیت‌های خود در زمان تصدی ریاست دانشکده، ارائه کرد. در ادامه، دکتر سلاجقه رئیس دانشکده منابع طبیعی در سخنانی در این مراسم گفت: دانشکده منابع طبیعی دانشگاه تهران در حال حاضر قدیمی‌ترین مرکز آموزش علوم منابع طبیعی در ایران به شمار می‌رود و دانشگاه تهران باید توجه ویژه‌ای از نظر اعتبارات مالی به این مجموعه علمی داشته باشد تا بتواند در زمینه تربیت نیروی انسانی متخصص و متعهد به نحو شایسته‌تری انجام وظیفه نماید.

دکتر سلاجقه گفت: به روز کردن محتوای دروس ، جذب هیات علمی متخصص و متعهد، توسعه پژوهش‌های بنیادی و کاربردی، آموزش بین رشته‌ای، مشارکت در ارتقاء علمی دانشگاه تهران در سطوح ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی را از جمله برنامه‌های مدیریت جدید دانشکده منابع طبیعی عنوان کرد.

همچنین دکتر زالی رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی نیز ضمن قدردانی از تلاش و خدمات سه ساله دکتر کریمی برای دکتر سلاجقه آرزوی توفیق کرد.

دکتر جعفری معاون پژوهش وفناوری دانشگاه تهران نیز ضمن قدردانی از زحمات دکتر کریمی، از دکتر سلاجقه به خاطر پذیرش این مسئولیت سپاسگزاری کرد ودانشکده منابع طبیعی را پیشرو در زمینه‌های آموزشی و پژوهشی در دانشگاه دانست.

در پایان این مراسم به منظور قدردانی از زحمات دکتر کریمی لوح تقدیر رئیس دانشگاه تهران و مدیران گروه‌های آموزشی دانشکده منابع طبیعی به وی اهدا شد.


کلمات کلیدی: